TENZI UNI Clean 0.6L
Opis:

Odtłuszczacz uniwersalny. Doskonały, wielofunkcyjny preparat do odtłuszczania powierzchni i przedmiotów. Skutecznie zmywa tłuste zabrudzenia pochodzenia roślinnego, zwierzęcego i przemysłowego. Zalecany do mycia powierzchni kuchennych, odzieży, części samochodowych, urządzeń w garażu, ogrodzie, w miejscu pracy i relaksu. Z powodzeniem usuwa trudne do usunięcia tłuste zabrudzenia z naczyń, grilla, piekarnika, okapu i urządzeń kuchennych, szyby kominkowej, okna, wykładzin i powierzchni tekstylnych, biurka i urządzeń biurowych, mebli plastikowych, rolet, motocykla, samochodu, kosiarki oraz innych urządzeń i przedmiotów.

Zastosowanie:

  • Naczynia, grille, piekarniki, okapy i urządzenia kuchenne. Szyby kominkowe, okna, wykładziny i powierzchnie tekstylne, biurka i urządzenia biurowe, meble plastikowe, rolety. Motocykle, samochody, kosiarki.

Metody użycia:

  • rozpylić równomiernie na zabrudzoną powierzchnię, przeszorować lub przetrzeć, a następnie spłukać wodą;
  • rozpylić równomiernie na zabrudzoną powierzchnię, przeszorować lub przetrzeć, a następnie spłukać wodą;
  • w przypadku silnych zabrudzeń pozostawić na kilka minut, po czym przetrzeć mytą powierzchnię.
  • Uwaga! Preparatu nie należy stosować do tworzyw i tkanin o nietrwałych barwach, miękkiego transparentnego plastiku, plexi (np. kabiny prysznicowej) oraz drewna - najlepiej przed użyciem wykonać próbę w miejscu niewidocznym.